05jūnijs

Sestā „Basketbola draugu spēle” notiks Kazaņas „Basket-hall”!

VTB Vienotā līga izslēgšanas spēļu finālsērijas gaitā, kā ierasts, rīkos „Basketbola draugu spēli”. 6. jūnijā Kazaņā spēkiem mērosies divas ambiciozas komandas: līgas unb mediju apvienotā komanda (tajā piedalīsies VTB Vienotās līgas biroja vadītāji un darbinieki, kā arī valsts vadošie basketbola un sporta žurnālisti) pret finālistu klubu CSKA un UNIKS fanu apvienoto komandu.

Spēles formāts – divi puslaiki pa 20 minūtēm „netīrā laika”. Vieta un laiks – 15:30 „Basket-hall” mazajā zālē.

Pēc jau nostiprinātām tradīcijām par šī šova galvenajiem varoņiem kļūdas pazīstamas basketbola personības. Šogad savu dalību mačā apstiprināja vairākkārtējs olimpisko spēļu un pasaules čempionātu laureāte, trīskārtēja Eiropas čempione Ilona Korstina, 2007. gada Eiropas čempions, 1998. gada pasaules vicečempions Ņikita Morgunovs, kā arī vadošo Krievijas klubu vadītāji.

Atgādinām, ka „Basketbola draugu spēle” pirmoreiz tika rīkota 2011. gada „Final Four” stadijā Kazaņā: mačā pēc formāta „Līdzjutēji pret Žurnālistiem” beidzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 25:25. 2011./2012. gada čempionātā „Final Four” gaitā Viļņā „Draugu spēlē” spēkiem mērojās Lietuvas un Krievijas žurnālistu komandas – uzvaru ar 22:10 svinēja Baltijas valsts mediju pārstāvji. 2012./2013. gada sezonā Krasnodarā play-off finālsērijas gaitā „Basket-hall” laukumā atkal spēkiem mērojās līdzjutēji un žurnālisti, un toreiz papildlaikā uzvarēja mediju komanda – 30:28. Pirms diviem gadiem Ņižņijnovgorodā panākumu atkal svinēja žurenālistu komanda, kas pārliecinoši apspēlēja līdzjutēju komandu ar 55:40. Pagājušajā sezonā „Draugu spēlē” pirmoreiz sacentās Līgas un Mediju izlases: spēles iznākums tika noskaidrots līdz ar finālsirēnu – 47:45 žurnālistu labā.

Sestā „Basketbola draugu spēle” solās būs patiesi karsta un neprognozējama. Ieeja uz spēli – bez maksas.