24апрель

„Mis šokėja. Grožio lyga!“: Anastasija Šumkova – trečioji konkurso finalininkė

Šiandien 14 val. finišavo trečiasis atrankinis konkurso „Mis šokėja. Grožio lyga!etapas. Jo nugalėtoja ir trečiojo kelialapio į konkurso finalą savininke tapo Anastija Šumkova iš Maskvos CSKA palaikymo grupės.

Per 10 dienų trukusį balsavimą, organizuotą socialiniuose tinkluose Facebook ir VKontakte esančiuose VTB Vieningosios lygos puslapiuose, Rusijos atstovė surinko daugiausiai balsų („patinka“, „like“) – 2743. Atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas tarp dešimties pirmojo etapo dalyvių užėmė „Krasnyj Oktiabr“ šokėjų grupei atstovaujanti Tatjana Rivniak (2340 balsų) ir „Cmoki-Minsk“ palaikymo grupės narė Alina Borodič (1756).

Primename, kad konkursas „Mis šokėja. Grožio lyga!“ (jame dalyvaus 32 meginos – po dvi iš kiekvienos palaikymo komandos) tradiciškai bus sudarytas iš penkių atrankinių ir finalinio etapo (plačiau apie tai – specialioje svetainės skiltyje „Sirgalių zona“). Pagrindiniu vertinimo kriterijumi, kaip ir ankstesniais metais, bus sirgalių balsai (like), kuriuos merginoms galima skilti specialiame konkurso puslapyje socialiniuose tinkluose. Kiekviename etape dalyvaus po 8 merginas. Keturios atrankos etapų nugalėtojos pateks tiesiai į finalą, o antrąją ir trečiąją vietas užėmusios merginos (šiuo atveju – Petruškina ir Monachova) dalyvaus papildomame atrankos etape. Į jį pateks ir dvi daugiausiai balsų surinkusios ketvirtųjų vietų savininkės. Šį sykį ketvirta liko Annika Tomker iš „Kalev“ palaikymo kolektyvo.

Ir tai dar ne viskas! Šiemet papildomą kelialapį į finalą vienai merginai skirs speciali žiuri, kuriai vadovauja lygos generalinio direktoriaus pavaduotoja Ilona Korstin.

Finalinis konkurso etapas įvyks sezono atkrintamųjų varžybų finalo serijos metu.