06juuni

«Korvpallisõprade mäng» Kaasanis: Korstini võistkond võitis 2 punktiga!

VTB Ühisliiga viis kuuendat korda läbi „Korvpallisõprade mängu“. Täna kohtusid Kaasanis enne kolmandat finaalmängu Ühisliiga ja meedia ühisvõistkond (selle koosseisu kuulusid VTB Ühisliiga juhid ja töötajad, samuti riigi juhtivad korvpalli- ja spordiajakirjanikud) finaalis osalevate klubide UNICSi ja CSKA fännide ühisvõistkonna vastu. Juhendajateks olid traditsiooniliselt tuntud korvpallitegelased – hiljutised tippmängijad Ilona Korstin ja Nikita Morgunov.

Korstini juhendamisel mänginud Ühisliiga ja meedia võistkond, kuhu kuulus ka VTB Ühisliiga president Sergei Kuštšenko, tegi kohe mängu alguses võimsa spurdi (selle algatas tuntud spordikommentaatori Roman Skvortsovi kolmene) ja püüdis ka edaspidi hoida kõrget tempot. Fännid, kelle algviisikus tuli väljakule Tatarimaa noorsoo- ja spordiminister Vladimir Leonov, asusid vastast taga ajama… Mängu jooksul rohkem kui 10 punktiga taha jäänud võistkond võitles ja säilitas intriigi lõpuni!

Võidu võttis ikkagi Korstini võistkond algaja treeneri Morgunovi oma üle - 46:44!

Kuuenda „Korvpallisõprade mängu“ MVPks valiti Jevgeni Sedõhh CSKA pressiteenistusest (16 punkti) – talle andis külaliste ja mängus osalenute sooja aplausi saatel auhinna UNICSi president Jevgeni Bogatšov.

„Korvpallisõprade mängu“ fotogalerii

Jaga
Meeldib?
0
Sponsors