05veebruar

EnnustusvÔistlus ja LUKOIL Fantaasia Liiga: jaanuari paremad

Lõppes põhiturniiri neljas kuu, jaanuar. Meie koduleht teeb fännimängude – Ennustusvõistluse ja LUKOIL Fantaasia Liiga – vahekokkuvõtte.

Ühisliiga poolt korraldatavate mängude parimad olid jaanuaris Ruslan Kravtšenko Valgevenest (Ennustusvõistlus) ja Maris Ervalds Lätist (LUKOIL Fantaasia Liiga). Selle, nagu ka kõigi järgmiste kuude võitjad saavad VTB Ühisliigalt mälestusauhinna.

Ennustusvõistlusel osalemiseks on meie kodulehel registreerunud 14 riigi rohkem kui 500 korvpallisõpra. Esiviisikusse kuuluvad praegu Antonio Menoni (Parma), Aleksandr Pilkov (Venemaa), Aleksandr Mihhailov (Venemaa), Givi Nadarašvili (Gruusia) ja Vladimir Plehhov (Venemaa).

LUKOIL Fantaasia Liigast võtab osa kümne riigi umbes tuhat kasutajat. Esikolmikusse mahuvad võistkonnad «Montepaski», «ĐĐ°ŃŃ‚я3» ja «poxuistai».

Meenutame, et pärast VTB Ühisliiga põhiturniiri lõppu saavad Ennustusvõistluse viis ja LUKOIL Fantaasia Liiga kolm paremat kutse ühele finaalmängule (kõik sõidu- ja majutuskulud kannab Ühisliiga), kus nende vahel mängitakse välja superauhind!

Ennustusvõistluse ja LUKOIL Fantaasia Liiga lõpuni on veel palju aega. Iga kuu paremate sekka võib kerkida iga huviline, ka need, kes pole veel registreerunud.

Ära lase oma võimalust käest!

Jaga
Meeldib?
10
Sponsors