06aprill

Ennustusvõistlus ja LUKOIL Fantaasia Liiga: märtsi paremad

Lõppes põhiturniiri kuues kuu, märts. Meie koduleht teeb fännimängude – Ennustusvõistluse ja LUKOIL Fantaasia Liiga – vahekokkuvõtte.

Ühisliiga poolt korraldatavate mängude parimad olid märtsis Vitali Gorun Ukrainast (Ennustusvõistlus) ja Mihailas Cernyh Leedust (LUKOIL Fantaasia Liiga). Selle, nagu ka kõigi järgmiste kuude võitjad saavad VTB Ühisliigalt mälestusauhinna.

Ennustusvõistlusel osalemiseks on meie kodulehel registreerunud 14 riigi rohkem kui 500 korvpallisõpra. Esiviisikusse kuuluvad praegu Antonio Menoni (Itaalia), Aleksandr Konovalov (Valgevene), Aleksandr Istomin (Venemaa), Aleksandr Mihhailov (Venemaa) ja Valeri Glintšak (Ukraina).

LUKOIL Fantaasia Liigast võtab osa kümne riigi umbes tuhat kasutajat. Esikolmikusse mahuvad võistkonnad «Impuls-3», «Zolotoi te» ja «NATAŠETŠKA5».

Meenutame, et pärast VTB Ühisliiga põhiturniiri lõppu saavad Ennustusvõistluse viis ja LUKOIL Fantaasia Liiga kolm paremat kutse ühele finaalmängule (kõik sõidu- ja majutuskulud kannab Ühisliiga), kus nende vahel mängitakse välja superauhind!

Ennustusvõistluse ja LUKOIL Fantaasia Liiga lõpuni on veel aega. Iga kuu paremate sekka võib kerkida iga huviline, ka need, kes pole veel registreerunud.

Ära lase oma võimalust käest!

Jaga
Meeldib?
4
Sponsors