17mai

Leopardi vise: filmi video ja võida reis Ühisliiga elusa talismani juurde!

VTB Ühisliiga jätkab koostööd organisatsiooniga „Amuuri leopardid“ ning korraldab hooaja 2015/16 play-off’i ajal aktsiooni „Leopardi vise“.

„Leopardi vise“ on fännidele suunatud konkursiprogramm, mille peaauhinnaks on reis „Leopardi maa“ rahvusparki, külla amuuri leopardile Bubale, kes on VTB Ühisliiga talisman!
Konkurss toimub sotsiaalmeedia kaudu. Sellel osalemiseks peab fänn tegema lühivideo, kuidas ta teeb „Leopardi viske“, ning selle koos vastava hashtagiga oma kontole üles laadima.

„Leopardi vise“ võib olla nii originaalne korvpallivise, aga ka ükskõik missugune teine vise – meie fännide fantaasiale pole seatud piire.

Kõige originaalsemate, efektsemate ja populaarsemate videote autorid kutsutakse VTB Ühisliiga hooaja ühele finaalmängule. Nad saavad mitte ainult võimaluse näha oma silmaga Ühisliiga tugevaimate meeskondade üht otsustavat vastasseisu, vaid ka võidelda konkursi peaauhinna eest.

Täpsemalt lugege konkursist ja sellel osalemise tingimustest meie kodulehe menüü Fännnitsoon eriküljel Leopardi vise.

Meie mänguga liitub ka Ühisliiga TV. Play-off’i käigus selgitatakse välja „Leopardi vise“ – kõige ilusam ja meeldejäävam vise mängust.

Jälgi meie kodulehel videoid, õpi proffidelt, võta oma Leopardi vise linti ja võida peaauhind – külaskäik Ühisliiga elusa talismani juurde!

Jaga
Meeldib?
5
Sponsors