13aprill

MĂ€ngude tutvustus

Kolmapäeval ja neljapäeval peetakse põhiturniiri järjekordsed mängud.

13. aprill, kolmapäev

Кalev (Eesti) - Аvtodor (Venemaa)
Aeg: 18:30
Koht: Eesti, Tallinn, Saku Suurhall
Ülekanded: Tallinna TV (Eesti), Мatch! Naš sport (Venemaa), VTB Ühisliiga TV
Statistika: eelvaade VTB Ühisliiga veebiküljel
Каlev: Eesti meeskond on kaotanud neljas viimases mängus, kuid neis kõigis, välja arvatud viimane matš Zenitiga, anti vastasele tõsine lahing - sealjuures kohtus Kalev ka selliste kõvade klubidega nagu Lokomotiv-Kuban ja UNICS. Esimese ringi kohtumises hakkasid tallinlased Avtodorile visalt vastu, lubades saraatovlaste võimsal rünnakul koguda vaid 68 punkti, ent jäid siiski alla.
Аvtodor: VĐŸlgalased on viimasel kahel kuul suurepärases hoos - nad on kaks korda kogunud üle 130 punkti ja ületanud Ühisliiga resultatiivsusrekordeid ning ühena kolmest meeskonnast (koos CSKA ja Himkiga) visanud keskmiselt üle 90 punkti mängu kohta. Just himkilasi üritavadki saraatovlased püüda, kuid selleks on Vladimir Antsiferovi hoolealustel vaja Balti turneel võita mõlemad mängud.

14. Đ°prill, neljapäev

Zenit (Venemaa) - Tsmoki-Minsk (Valgevene)
Aeg: 20:00
Koht: Venemaa, Peterburi, Sibur Arena
Ülekanded: Belarus-5 (Valgevene), Мatch! Naš sport (Venemaa), VTB Ühisliiga TV
Statistika: eelvaade VTB Ühisliiga veebiküljel
Zenit: Pärast keerulisi välismänge, kus Vassili Karasjovi tiim kaotas Avtodorile ja Himkile, on piiterlased taas hoo üles saanud ja võitnud kolm mängu järjest (NiĆŸnit, Kalevit ja Nymburki). Järgmised mängud on Zenitile väga olulised - ainult võitud aitavad neil lahti rebida Himkist, aga ka püüda Lokomotiv-Kubani, kes heitleb kahel rindel.
Tsmoki-Minsk: "Draakonite" jaoks pole turniiri lõpuosa kujunenud lihtsaks - 5 mängu järjest kohtutakse esikaheksa meeskondadega (ainult viimane mäng peetakse Kalevi vastu). Kuigi tabeliseisu mõttes ei oma mängud minskilastele enam tähtsust, annavad kohtumised tugevate vastastega noortele "draakonitele" hea võimaluse end proovile panna. Juba ette alistuda Tsmoki ei kavatse - kindlasti pole unnenud esimese vooru mäng, kus Zenit pääses vaid viimastel minutitel tänu Janis Timma ja Ryan Toolsoni visetele.

Jaga
Meeldib?
3
Sponsors