05juuni

Kuues «Korvpallisõprade mäng» - Kaasani Basket-hallis!

VTB Ühisliiga viib play-off’i raames traditsiooniliselt läbi „Korvpallisõprade mängu“. 6. juunil mängib Kaasanis Ühisliiga ja meedia ühisvõistkond (selle koosseisu kuuluvad VTB Ühisliiga juhid ja töötajad, samuti riigi juhtivad korvpalli- ja spordiajakirjanikud) finaalis osalevate klubide UNICSi ja CSKA fännide ühisvõistkonna vastu.

Mängitakse 2 x 20 minutit „musta“ aega. Algus kell 15.30 Basket-halli väikeses saalis.

Traditsiooniliselt osalevad selles šõumängus tuntud korvpallitegelased. Sel aastal on mängus osalemist kinnitanud mitmekordne OM- ja MM-medalivõitja, kolmekordne Euroopa meister Ilona Korstin, 2007. aasta Euroopa meister ja 1998. aasta MM-hõbe Nikita Morgunov ning Venemaa tippklubide juhid.

Esimene „Korvpallisõprade mäng“ peeti 2011. aastal Kaasanis Final Fouri raames, fännid kohtusid ajakirjanikega ja mäng lõppes võitlusliku viigiga 25:25. Hooajal 2011/12 Vilniuses peetud Final Fouril läksid vastamisi Leedu ja Venemaa ajakirjanikud, 22:10 võidu said Baltikumi esindajad. Hooajal 2012/13 läksid Krasnodaris play-off-mängu ajal taas vastamisi fännid ja ajakirjanikud, meedia võitis lisaajal 30:28. Kaks aastat tagasi Nižni Novgorodis oli meediaesindajate ülekaal juba kindlam, 55:40. Eelmisel hooajal läksid „Korvpallisõprade mängus“ esimest korda vastamisi Ühisliiga ja meedia esindajad, ajakirjanikud võitsid tänu lõpusekundi viskele 47:45.

Ajaloo kuues „Korvpallisõprade mäng“ tõotab tulla tõeliselt kuum ja ettearvamatu. Sissepääs mängule on vaba.

Jaga
Meeldib?
3
Sponsors